-
Vendor:Local Natives
Coffin
- Regular price
- $135.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $135.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:BVLA
Round Cup 3mm - 14g Threaded
- Regular price
- From $175.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $175.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Pre-Order
PRE-ORDER: 9 Gem Athena
- Regular price
- $980.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $980.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:BVLA
Temptress
- Regular price
- $430.00 USD
- Regular price
-
$465.00 USD - Sale price
- $430.00 USD
- Unit price
- per
Sale -
Vendor:AIB
Titanium 4mm Prong - 14g Threaded
- Regular price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:BVLA
Jessamine
- Regular price
- From $415.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $415.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:BVLA
Flat Triangle
- Regular price
- From $140.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $140.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:BVLA
The Rose - 5mm - Threaded
- Regular price
- From $660.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $660.00 USD
- Unit price
- per
-
-
Vendor:Body Gems
Super Flat Bezel
- Regular price
- From $90.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $90.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Anatometal
King Ends
- Regular price
- From $95.00 USD
- Regular price
-
$150.00 USD - Sale price
- From $95.00 USD
- Unit price
- per
Sale -
Vendor:BVLA
Hammered Flat Star 4.5mm
- Regular price
- From $155.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $155.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:SO Fine Jewelry
Tooth
- Regular price
- From $100.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $100.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:SO Fine Jewelry
Barkxter
- Regular price
- From $150.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $150.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:BVLA
Beaded Pear Bezel - Threaded
- Regular price
- From $500.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $500.00 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:SO Fine Jewelry
3mm Round Disc - High Polish
- Regular price
- $125.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $125.00 USD
- Unit price
- per